povratak na letopis

NAŠI REPUBLIČKI TAKMIČARI
u školskoj 2017-2018

RADA NOVAKOV, 5. razred

3.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz matematike (nastavnik Nataša Ivanov)

uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj  internet olimpijadi" i pohvala na republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke  internet olimpijadi" (nastavnik Nataša Ivanov)

1.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz Tehnike i tehnologije i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Dušanka Živojnov)

pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi (nastavnik Gordana Janković)

ALEKSANDAR MILIĆEV, 5 .razred

2.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz istorije  (nastavnik Aleksandar Goda)

3.mesto na opštinskom takmičenju iz biologije (nastavnik Ana Petrov)

uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj  internet olimpijadi" i pohvala na  republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke  internet olimpijade" (nastavnik Nataša Ivanov)

ANDRIJA JANKOVIĆ, 6. razred

1.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz istorije  (nastavnik Aleksandar Goda)

1.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz srpskog jezika   (nastavnik Gordana Janković)

3.mesto  na matematičkom takmičenju "Misliša" (nastavnik Nataša Ivanov)

uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj  internet olimpijadi" i pohvala na  republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke  internet olimpijade"(nastavnik Nataša Ivanov)

NATAŠA ŽIVOJNOV, 6.razred

3.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Dušanka Živojnov)

2.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz biologije (nastavnik Ana Petrov)

ANASTASIJA VANJA ROMANOV, 7.razred

3.mesto na opštinskom takmičenju  i 2.mesto na okružnom takmičenju Književna olimpijada i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Gordana Janković)

1.mesto na na literarnom konkursu "Pismo vojniku"(nastavnik Gordana Janković)

pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi i 3.mesto na završnoj manifestaciji u kategoriji viših razreda (nastavnik Gordana Janković)

ANĐELA NOVAKOV,
7.razred

pohvala na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz fizike (nastavnik Dušanka Živojnov)

1.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz hemije i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Nataša Pavlov -Maćoš)

1.mesto na opštinskom takmičenju i 2.mesto na okružnom takmičenju iz istorije i plasman na republičko takmičenje (nastavnik Aleksandar Goda)

1.mesto na opštinskom takmičenju i 2.mesto na okružnom takmičenju iz srpskog jezika i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Gordana Janković)

pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi (nastavnik Gordana Janković)

ОШ"МЛАДОСТ" @ Томашевац 2018. , сва права задржана