NAŠI REPUBLIČKI TAKMIČARI
u školskoj 2017-2018
RADA NOVAKOV, 5. razred
3.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz matematike (nastavnik Nataša Ivanov)
uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj internet olimpijadi" i pohvala na republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke internet olimpijadi" (nastavnik Nataša Ivanov)
1.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz Tehnike i tehnologije i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Dušanka Živojnov)
pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi (nastavnik Gordana Janković)
ALEKSANDAR MILIĆEV, 5 .razred
2.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz istorije (nastavnik Aleksandar Goda)
3.mesto na opštinskom takmičenju iz biologije (nastavnik Ana Petrov)
uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj internet olimpijadi" i pohvala na republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke internet olimpijade" (nastavnik Nataša Ivanov)
ANDRIJA JANKOVIĆ, 6. razred
1.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz istorije (nastavnik Aleksandar Goda)
1.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz srpskog jezika (nastavnik Gordana Janković)
3.mesto na matematičkom takmičenju "Misliša" (nastavnik Nataša Ivanov)
uspeh na "Arhimedesovoj matematičkoj internet olimpijadi" i pohvala na republičkom takmičenju "Arhimedesove matematičke internet olimpijade"(nastavnik Nataša Ivanov)
NATAŠA ŽIVOJNOV, 6.razred
3.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz Tehničkog i informatičkog obrazovanja i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Dušanka Živojnov)
2.mesto na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz biologije (nastavnik Ana Petrov)
ANASTASIJA VANJA ROMANOV, 7.razred
3.mesto na opštinskom takmičenju i 2.mesto na okružnom takmičenju Književna olimpijada i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Gordana Janković)
1.mesto na na literarnom konkursu "Pismo vojniku"(nastavnik Gordana Janković)
pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi i 3.mesto na završnoj manifestaciji u kategoriji viših razreda (nastavnik Gordana Janković)
ANĐELA NOVAKOV,
7.razred
pohvala na opštinskom takmičenju i učešće na okružnom takmičenju iz fizike (nastavnik Dušanka Živojnov)
1.mesto na opštinskom takmičenju i 1.mesto na okružnom takmičenju iz hemije i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Nataša Pavlov -Maćoš)
1.mesto na opštinskom takmičenju i 2.mesto na okružnom takmičenju iz istorije i plasman na republičko takmičenje (nastavnik Aleksandar Goda)
1.mesto na opštinskom takmičenju i 2.mesto na okružnom takmičenju iz srpskog jezika i učešće na republičkom takmičenju (nastavnik Gordana Janković)
pobednička pesma na Pesničkoj štafeti u školi (nastavnik Gordana Janković)
ОШ"МЛАДОСТ" @ Томашевац 2018. , сва права задржана