повратак на актуелности

У СУСРЕТ
2006.
  ГОДИНИ

У другој недељи децембра окитили смо огромну јелку у     школском холу, ходнике украсили разнобојним балонима ,паное испунили новогодишњим жељама, припремили сандучиће за честитке.
Деца су одушевљено узимала учешће  у украшавању школе. Велика заслуга за празничну атмосферу у школи припада како самим ученицима , тако и учитељицама.

Новогодишња еуфорија  владала је за време одмора, пре и после часова, али за време часова се и те како радило.

Желимо да се на забаван и весео начин опростимо од 2005. године тако да смо за сам крај  испланирали бројне активноси ове године смо се одлучили за, сада већ традиционални, такмичарски квиз „Кликери“.
Последњег наставног дана у 2005. години опростили смо се НО
ВОГОДИШЊОМ ИГРАНКОМ. Најмлађи ученици су употребили своју машту,  маскирали се у своје омиљене јунаке и учествовали у маскембал-игранци. А нешто касније , у вечерњим часовима одржана је и игранка за старије ученике. Ученици су уживали у звуцима музике, играли и забављали се.