повратак на актуелности

ПРИЈЕМ КОД ДИРЕКТОРА

У понедељак, 23. маја, организован је свечани пријем код директора школе у част свих ученика који су учествовали на такмичењима, а чији је организатор Министарство просвете и спорта.
            У свом обрађању  директор школе је, поздравивши присутне ученике и њихове наставнике, , нагласио да се овом приликом жели истаћи сав труд који су у току ове школске године уложили и ученици и наставници како би достојно репрезентовали нашу школу.

«Ви треба да се поносите својим успесима и освојеним наградама, али пре свега знањем које сте радећи у разним секцијама ширили и обогаћивали и увек имајте на уму ону народну изреку да «човек вреди онолико колико зна», а ви већ сада пуно вредите, а вредећете и још више!» истакао је директор школе и предао реч наставници српског језика Гордани Јанковић. Наставница је још једном подсетила на све оне који су учествовали на такмичењима, а потом је прозвала и најуспешније. То су:

Милена Ракић
, освојено друго место на општинском и прво место на окружном такмичењу из српског језика,

Бранислав Урошевић, освојено треће место на општинском из физике, прво место на општинском и друго место на окружном из хемије и треће место на општинском такмичењу из биологије,

Јована Урошевић
, освојено друго место на општинском и друго место на окружном такмичењу из српског језика и треће место на општинском такмичењу из хемије.и
Давид Штрбац
, освојено треће место на општинском такмичењу из биологије и

Ученици су награђени лепим књигама, а Браниславу Урошевићу, као најсвестранијем ученику школске 2004-2005. године на такмичењима из научно-технички
х области, уручена је плакета «Кликераш».

Хористима
наше школе уручена је специјална Захвалница за изузетне резултате и достојно репрезентовање школе. Они су освојили прво место на општинским  и прво место на окружним хорским смотрама и пласирали се на републичко такмичење, које ће се одржати 04. јуна у Вршцу.

Након поделе признања и захвалница, уследило је фотографисање за успомену, слатко-слана закуска и сокови. Уз ведро расположење и пријатну музику, разишли смо се у уверењу да ће нас следеће године бити још више на пријему!